Dekoratif Vazo İşi Yapmak

Dekoratif Vazo isi Yapmak

Dekoratif Vazo İşi Yapmak

Evde oturarak keyifli bir iş yapmak isterseniz bu yazımızda bahsedeceğimiz dekoratif vazo işi tam size göre,  evdeki birçok şeyi kullanarak vazo yapabilirsiniz. Bunun için kullanmadığınız birçok ürünü,  farklı kumaş,  kâğıt,  çiçek yaprak kullanarak birbirinden şık vazolar elde edebilirsiniz.  Her türlü şeyi süslemek için kullanabilirsiniz. Böylelikle kullanmadığınız eşyaları da değerlenmiş olur. Yapımı oldukça kısa süren vazolar,  kolayca satabileceğiniz bir üründür. Bir dakika içerisinde,  kâğıdı keserek tutkallayarak,  yeni bir vazo elde edebilirsiniz

Dekoratif vazo nasıl yapılır

El işi kâğıdını ölçerek kesin ve yapıştıracağınız obje tutkalla yapıştırın. Objeye göre kesmek zorunda değilsiniz. Farklı görüntüler elde edebilmeniz için,  farklı şekillerde elişi kâğıtlarını kesebilirsiniz.

El işi kâğıdını objeye yapıştırırken kaliteli bir tutkal kullanmalısınız. Tutkalı kâğıdın her yerine eşit olarak dağıtmanız,  görsellik açısından önemlidir.  El işi kâğıdını obje yapıştırdıktan sonra,  oluşan kabarcıklar gidermelisiniz. bunun için sünger kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemden sonra kurumasını bekleme kalıyor.

Yapacağınız bu işten aylık ortalama 1000 ila 2000 TL para kazanabilirsiniz.  Bir vazoyu yaklaşık​  7 TL’den satabilirsiniz. Satış için dükkânlarla görüşüp,  toptan satışta anlaşabilirsiniz. Ayrıca satış yapmak için interneti mutlaka kullanmalısınız. Bu tarz ürünlerin satıldığı birçok internet sitesi bulunmaktadır. Sahibinden.com,  GittiGidiyor örnek olarak düşünülebilir.

Yorum Bırakabilirsiniz.