Evde mandal montajı işi nasıl yapılır ?

Evde mandal montaji isi nasil yapilir

Evde mandal montajı işi nasıldır

Evde ek iş yapacakların, en çok tercih ettiği işlerden birisi de evde mandal montajı işi uygulamasıdır. Bu iş hem zevkli bir uğraştır hem de iyi gelir getirmesi ile avantajlıdır.

Evde mandal montajı işi

Bu uygulama, iki biçimde olmaktadır. Birincisi mandal üretimi yapan firmaların montaj işinin eve getirilerek yapılması uygulamasıdır. Diğeri ise binen mandalların çeşitli biçimlerde süslenmesi ile daha yüksek fiyatlara satılabilmesi maksadıyla evde yapılan süsleme ve boyama işleri ile uygulama yapılmasıdır.

Evlere mandal montajı işi vermekte olan firmalar

Bazı firmalar tarafından mandal montajı işi için personel giderlerinin azaltılması için yaptıkları uygulama ya da siparişlerin zamanında yetişmesi için daha fazla üretim amacıyla evlere ek iş verilmesidir.

Mandal montaj işi verilmesi

Evlere iş veren firmaların; mandal montajı işini yetiştirebilmek adına bu işi evlere vermeyi tercih ederek yaptığı bir uygulamasıdır.  İnternet ortamında bu iş için çoğu firma arayış içerisine girmiştir. İnternet sitemiz üzerinden bu tür firmalara erişmek mümkün olacaktır.

Evde mandal montajı işi yapmak isteyenler

Evde bu işleri yapan kişiler genelde ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve evde boş zamanı olan kişilerdir. Bazı aileler bu işi aile efradıyla beraber ve tanıdıklarıyla yapmakta ve gelir düzeylerini daha yükseltmektedirler.

Evde mandal montajı işi ne şekilde uygulanır

Evlere mandal montajı işi veren firmalar ile bağlantı kurmanız halinde firma tarafından verilen ürünleri ve ürünler için gerekli malzemeleri belirli oranlarla teslim almaktasınız. Bazen bu ürünlerin teslimi işi firmalar aracılığıyla yapılabildiği gibi, işi yapan kişiler tarafından da teslim alınmaktadır. Bazı firmalar mandalların teslimi için aracı olan kişilerden yardım da almaktadır.

Evde mandal hazırlama işi

Evde mandal hazırlamak için firmanın verdiği malzemeleri ve uygulamaları gerekli şekilde yapmalısınız. Bu şekilde firmalar her zaman eli çabuk,yatkın olan, yetenekli ve teslimatı zamanında yapan konusunda güvenilir kişilere itibar etmekte ve iş vermektedir. Evinizde, firmalarla çalışmadan; kendinizde mandal üretimi yapabilir, süsleme yaparak bu ürünleri pazarlayabilirsiniz. Pazarda 10 adet mandal 1 TL. fiyatta olmasına rağmen, işli ve süslü bir mandalın tanesi 1 TL. olarak satış yapılabilmektedir.

Yorum Bırakabilirsiniz.