Evden anket doldurarak para kazanın

Evden anket doldurtmak

Evden anket doldurarak para kazanın

İnternet aracılığıyla birçok firma evden anket doldurma suretiyle para kazandırıyor; genelde bu firmalar anketleri göndererek düzgün ve sağlıklı bir şekilde cevaplar vermeniz sayesinde sizlere ek gelir kazandırabilecek imkanlar tanıyor. Özellikle bu işin sokaklarda yapıldığı birilerinin gelerek size vaktinizin olup olmadığını sorduğu anket doldurma işini internet üzerinden kendi başınıza yapma imkanı bulabilirsiniz. Bu durum genelde anket firmalarının birçok işletme statüsünde yoğun araştırma çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Birçok iş sahası ve sektörler anket yaparak müşteriye olan beğenilerin ya da şikayetlerin neler olduğunu öğrenmek üzere bu tarz bir girişime kalkışıyorlar. Bu şekilde anket sonucunda oluşan  kişisel araştırmalar sayesinde insanların o sektörün ürünleri hakkında neler düşündüğünü ya da memnun olup olmadıklarına dair  bilgileri ölçmek amacıyla yapılıyor.

Sizlerde anketörlük yaparak AR-GE çalışmaları adı altında büyük bir potansiyel güç olan anket firmalarının internet üzerinden yaptığı an anket doldurma işini düzenli olarak yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Her firma farklı şekilde ücret ödemesi uyguluyor; kimileri bunu puan olarak değerlendirip belli bir birikim sonra ödeme yaparken. Kimileri anket başına 1,5 TL ile 2 TL arası ödeme yapıyor anketi sürekli olarak gelmesi halinde sık sık yaptığınız takdirde iyi bir kazanç sağlama imkanı bulabilirsiniz. Ancak bu işi için geçirmek elbette ki çok fazla kolay bir iş değil ancak internet üzerinden yurtdışında anket işi oldukça büyük paralar kazandırabiliyor yalnız bunu yapmak için mutlaka yabancı dilinizin olması şarttır.

Anket doldurarak nasıl para kazanırım

Anketörlük yaparak birçok anket firmasıyla bağlantı kurmak suretiyle para kazanma imkanı bulabilirsiniz. Özellikle bu iş Amerika’da 4 bin dolarla 6 bin dolar arasında bir gelir elde edebilecek boyutta popüler olarak yapılmaktadır. Ancak ülkemizde bu tarz işlerde çok büyük kazançlar olabilecek boyutta firmalar bulunmamaktadır. Bazı firmalar sadece hediye verdiği için insanlar anket yapmayı çok fazla tercih etmiyor; bazı firmalar ise puan yöntemi ile biriktirme sonucu ücret ödemesi sağlayabiliyor.  Genelde bu durumda çok uzun bir süre beklemek zorunda kalabiliyorsunuz ancak sık olarak anket yapan firmaları bulabilmeniz halinde; sizlerde bu sektörde para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz.