İnternetten kolay para kazandıran oyunlar

internetten kolay para kazandiran oyunlar

İnternetten kolay para kazandıran oyunlar

​İnternet üzerinden çevrimdışı oynanan oyunlar zaman geçirmek yerine para kazandırıyor. Birtakım yöntemlerle bu sektörde popüler olabilmek veilgi çekebilmek adına oyunları para kazandırılması sağlanmaktadır. Özellikle oyunlarda iş çevirileri gelebilmek için özellik satın almak üzere para ödenmesi bu oyunlardan yüksek miktarlarda para kazanmasını sağlamaktadır.

En çok hangi oyunlar para kazandırır

Bu konuda sizlere yardımcı olmak üzere en çok para kazandıran oyunları liste halinde sunuyoruz.

Counter Strike 120 milyon dolar harfler oyunu

Counter Strike popüler oyunlardan birisi cümle halinde birbiri ile savaşan iki grup arasında geçen bir oyundur. Bu oyunun online versiyonları mevcut olarak bulunmaktadır. Counter Strike Global offensive de çeşitli silahların değişik modeller satın alarak oynanmasını sağlıyor ve  bu oyunların oynandığı serverlarında ticareti oldukça revaçta!

 Team Fortress 2 139 milyon dolarlık gelir oyunu

Oldukça popüler olan bu oyun dünya genelinde para kazanmak için birçok oyuncu çekmektedir oyun içerisinde key,  bild, bud satın almak suretiyle PayPal üzerinden para kazanılabilir. Bu Oyun karakteri seviye gibi kriterlerde satış konusu olabilmektedir.

Facebook oyunları ile para kazanmak

en büyük sosyal ağlardan biri olan Facebook üzerinden para kazanmak da mümkün olabilmektedir. Birçok yazılımcı sosyal ağ üzerinden kullanmak suretiyle Facebook’ta oynanan online oyunlardan para kazanmayı seçiyor. Belli bir bütçe ortaya koyarak bu oyunlardan para kazanmak ve seviyelerin satılması ile kazanç sağlamak mümkün olabilmektedir.

Metin2 oyunu oynayarak para kazanmak

Birçok neslin tercih ettiği bu oyun karakterini güçlendirerek kuvvetleri üzerinden satış yapmak suretiyle para kazandırıyor. En çok para kazandıran oyunlar arasında yer alan Metin2 para kazanmak oyunu kullanıcılar için ideal bir oyun özelliği göstermektedir

 Knight Online nasıl para kazanılır

piyasaya sürüldü günden itibaren Knight Online oyunu etkili bir hedef oluşturduktan sonra İyi bir para kazandırmaktadır. Metin 2 de olduğu gibi özellik, seviye, silah ve oyun pazarı satış yada alış yapılabilmektedir. Oyun içerisinde olan pazardan kazanç sağlanmaktadır.

Market glory oyunu ile para kazan

Strateji oyunlarından olan Market Glory çalışmak suretiyle kendi şirketini kurarak bu sayede işletim ile para kazanmayı sağlıyorsunuz. Oyundaki paralar Euro’ya çevrilerek elde edilebiliyor; bu oyunda en büyük yöntem referansların olmasıdır. Arkadaşlarınızı oyuna davet ederek referanslarınızı  artışa geçirebilirsiniz.

Goal tycoon nasıl para kazandırır

Oyuncak futbol menajerliği yaparak en çok para kazandıran oyunlardan biri olarak değerlendirebilirsiniz. Goal tycoon futbol tutkunu tarafından fazla tercih ediliyor; futbol oyunlarını sevenler için para kazanma yöntemlerinden biri olarak değerlendirebilir.

 Hangi oyunu seçebilirim 

İnternet dünyasında Online olarak oyun oynamak suretiyle para kazanmak için oyunların hangisi size göre daha uygunsa ve yeteneklerinizi ve konuşturabileceğiniz oyunlarsa; ona göre oyuna başlamak daha karlı olacaktır. Strateji tarzı oyunlar ya da Facebook oyunları ilk olarak başlamak için uygun olan oyunlar arasındadır​.

Yorum Bırakabilirsiniz.