Çiğ köfteci dükkanı açmak için ne yapmak gerekir

Cig kofteci dükkani açmak için ne yapmak gerekir

Çiğ köfteci dükkanı açmak için ne yapmak gerekir

Çiğ köfte geleneksel kültürümüzde olan Fastfood tarzı bir yiyecektir. Ancak son dönemlerde kıymanın kullanılması yasaklandığı için sadece kıymasız olarak üretilen çiğ köfteler oldukça fazla rağbet görmektedir. Birçok marka bu konuda uzun yıllardır çiğ köfte hizmeti veren dükkanlara sahip olarak bayilikler açmaktadır. İsterseniz bir markanın bayiliğini alarak çiğköfte dükkanı açabilirsiniz ya da kendi adımı duyurmak istiyorum derseniz çok basit bir uygulama ile çiğ köfte dükkanı açmamız mümkün olacaktır.

Çiğ köfteci açmak için sermaye ne kadar olmalıdır

Çiğ köfte sektörü son beş yıldır oldukça fazla faaliyet gösteren bir sektör halini almıştır. Özellikle Ege Bölgesi taraflarında hızlı büyüyen çiğ köfte bayilikleri; artık diğer bölgelerde de yayılmaya başlamıştır. Çok düşük maliyetlere sahip olan çiğ köfte dükkanı açmak günlük kazancınızın sizi gerçekten geçindirmesi demektir. Günlük olarak 10 kilo çiğ köfte satmanız bile çok ciddi rakamlar da kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca diğer malzemeler ve kullanılan lavaş çiğ köftenin olmazsa olmaz malzemeleri arasındadır. bir çiğ köfte dükkanı açmak için çok yüksek maliyet gerekmez; kar oranının yüzde 200 den fazla olması çiğ köfte satışının ne kadar kar bırakacağını gözler önüne sermektedir.

Çiğköfte bayiliği veren firmalar

Çiğ köfte bayiliği yeniden isim yapmak için kendi dükkanınızı açmaktan çok daha düzenli olarak hızlı bir şekilde gelir elde etme  imkanı tanıyacaktır. Ancak markaya verdiğiniz parayı kayıp olarak görüyorsanız kendinize ait bir çiğ köfteci dükkanı açabilirsiniz. Özellikle işlek caddelerde küçük bir dükkan bulmanız ve az bir sermaye ile açmamız mümkün olabilir. Çiğ köfte sektörü özellikle müşteri portföyü açısından yüksek bir oranda rağbet gören bir sektördür. Kaliteli çiğ köfte satmak için malzemelerinizi de ona göre daha sağlıklı bir şekilde bulundurmanız önem taşımaktadır. Eğer düzenli olarak çalıştırırsanız 35000 TL üzeri aylık gelir kazanma şansınız vardır. Elinizde 20.000 TL civarı bir sermaye bulunuyorsa çiğ köfte bayiliği alabilir ya da kendi dükkanımıza açabilirsiniz. Öncelikle müşterilerinin memnuniyetini gözeterek hareket etti ettiğiniz takdirde iyi bir kazanç kapısı olabilecek çiğ köfte bayiliği daha iyi bir potansiyel sağlayacaktır.

Yorum Bırakabilirsiniz.