Paintball Sahası açmak istiyorum

Paintball Sahasi acmak istiyorum

Paintball  sahası nasıl açılır​

Farklı iş yöntemleri arayan girişimciler için maliyet açısından düşük ancak çok fazla gelir getirebilecek bir arayış  halinde  olmak ve paintball sahası açma fikri için son derece mantıklı bir düşüncedir.  Paintball ülkemizde son altı yıldır var olan bir sektör olarak göz önünde bulunmaktadır. Bu oyunun amacı bilgisayar oyunlarında olduğu şeklindedir ancak farklı iki takımın oyuncuları arasında bayrak kapma Savaşı olarak ortaya çıkmaktadır.  A ve B takımı oyuncuları elinde bulunan boyalı silahlarla birbirlerini vurmaya ve bayrakları kapmaya çalışarak bu oyunu sürdürürler;  basit bir mantık oyunu olan bu heyecanlı oyunda birçok kişi özellikle spor yapmak için, arkadaş gruplarıyla eğlenmek, vakit geçirmek ve bir arada olmak için bu tarz oyunları tercih ederler.  Bu açıdan oldukça kazanç getirici olan paintball sahası açmak 2015 yılının en iyi iş fikirlerinden birisi olarak önümüze çıkmaktadır.

Paintball sahası açmak karlı bir yatırım mıdır

1 saatlik ortalama olarak 1000 TL civarında kazanç elde edilebiliyor;  sahanın kiralık ücreti boyaları ekstradan şarjör vermek üzerinden kazanç sağlanan bu oyunda yemek ikramları ve bunun yanında kahve, çay gibi birtakım ufak tefek satışlar ile gelirinizi yüksek bir orana çıkarabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yoğunluğun değişmesine göre bazı aylarda çok daha fazla 40.000 TL ye varan cirolara ulaşmak mümkün olabilmektedir. Bunun yanında sahanızı belli bir süreliğine kiraya da vererek bu şekilde ayrı bir kazanç sağlayabilirsiniz. İşin zorluğu bu oyunun tanıtımıdır. Müşteriyi çekmek için birtakım basit uygulamalar yapmanız ya da reklam oluşturmanız gereklidir. Bu sayede tanıtım ile iyi bir gelire doğru gidersiniz.

Paintball sahasını ne kadar maliyete çıkarabilirsiniz 

Paintball sahası açmak için gerekli olan maliyet 100 bin lira civarında olmaktadır; bu olan o bölgenin yapısına mevkiine ve sahanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir

Paintball  sermayesi   nasıl sağlanır

Paintball sermayesi   bulmak için kredi çekme imkanından faydalanabilir ya da ayrıca devlet destekli hibe kredisi başvurusu da yaparak bu imkana sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz.