Parfüm dükkanı açmak için ne yapmak lazım

Parfüm dükkani açmak için ne yapmalidir

Parfüm dükkanı açmak için ne yapmalıdır 

Kişisel bakım insanlar için oldukça önemli bir uygulama olarak tekrar bir yer etmiştir genelde parfüm kadın ya da erkek olsun birçok kişi tarafından çok fazla kullanılan bir kozmetik üründür; son dönemlerde parfüm üzerine birçok satış noktaları bulunmaktadır. Özellikle açık parfüm satmak çok karlı olan bir iş olarak görülmektedir. İnsanların kokuya verdiği önem bu sektörün ne kadar çok gelir getireceğine bir işaret olarak algılanabilir; ülkemizde binlerce açık parfüm dükkanı bulunmaktadır. Parfüm dükkanı açmak oldukça karlı olan bir yatırım olarak değerlendirilebilir.

Parfümeri açmak için ne yapmalı​

Açık parfüm satmak ve parfümle ilgili bir çok ürünü bulundurmak için bir dükkan açmak oldukça karlı bir yatırım olarak değerlendirilmelidir. Maliyet olarak çok fazla olmayan ancak yüksek kar imkânına sahip olan bu satışlarda birçok iş yeri yüksek miktarda kazançlar sağlama imkanı bulmaktadır.

Parfümeri açmak için ne kadar sermaye gereklidir

Küçük bir dükkan açmak için ortalama  20 bin liralık bir sermaye yeterli olacaktır; bulunduğu bölgenin birçok yere yakın olması ve işlek bir cadde üzerinde bulunması aylık ortalama 6 ile 10 bin TL arasında gelir elde etmenize imkan tanıyacaktır.Bu arada parfüm çeşitliliğinin fazla olması kazancınızın daha da katlanarak artmasına imkan tanımaktadır. Eğer orijinal parfüm satışı yapmak istiyorsanız daha büyük bir ortamda ve alışveriş merkezlerinde iş yerine açmanız sağlıklı olacaktır. Yeni müşteri kitlesine göre parfümlerin çeşitlerini  elinizde bulundurmanız mantıklı olarak iyi bir piyasa yaratmanıza etken olacaktır. Özellikle açık parfüm dükkanları alım gücünün düşük olduğu insanlarımız için çok fazla talep gören yerler arasında bulunmaktadır. Bu yüzden böyle bir Parfüm dükkanı açmayı tercih etmek daha mantıklı bir yatırım olacaktır. Yüksek kar oranı sayesinde sürümden kazanabileceğiniz açık parfümler 10 ile 25 TL arasında satılan parfümler olarak yer almaktadır. Bu satışlardan yüzde 200 e kadar kar elde etme imkanı bulunmaktadır.

Açık parfüm dükkanı açmak için

 

En çok popüler sektörlerden biri olan açık parfüm dükkanları bayilik veren firmalar ile anlaşılarak kurulabilir ya da ailecek kendi isteğiniz doğrultusunda yeni bir dükkan olarak açabilirsiniz. Açık parfümlerin ucuz olması tercih edilebilme imkanını çok daha fazla sağlamaktadır. Bu sayede oldukça büyük gelir elde etme imkanı doğacaktır.

Açık parfüm bayilikleri veren firmalar hangileridir açık parfüm bayiliği veren firmalar arasında; Loris parfüm, 3D Parfümeri, nobren, Palermo, blackrose, Pien D&P Parfüm açık parfüm bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Bunlardan biri ile görüşerek parfüm bayiliği alma imkânına sahip olabilirsiniz Parfüm dükkanı açmak için kredi

Yorum Bırakabilirsiniz.